Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Loctite Sekundové lepidlo Super Bond Power gel 2 g

Č.výr. 3389087

  • Vodeodolné kvalitné lepidlo
  • Doba fixácie je spravidla 10 sekúnd - 50 sekúnd
  • Na zlepenie obvykle stačí jedna kvapka lepidla
Informácie o výrobku
1,79 EUR
895,00 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3389087

Loctite Super Bond Power gél je univerzálne sekundové lepidlo vo forme gélu. Silne spája široké spektrum poréznych a neporéznych materiálov. Je vhodné pre lepenie porcelánu, keramiky, plastov, gumy, kože, dreva a kovov. Nehodí sa pre lepenie PP, PE, polystyrénu a jemnej kože. Vďaka gélovej konzistencii nesteká a nekvapká, preto je tiež vhodné k aplikácii na zvislé plochy. Spoj je niekoľko sekúnd korigovateľný. Lepidlo je špeciálne navrhnuté s gumou, čo ho činí vhodným pre aplikáciu, ktorá vyžaduje pružnosť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sekundové lepidlá
Základ:Obsahujúci rozpúšťadlo
Farebný odtieň:Priehľadný
Rozsah použitia:Interiér
Obsah:2 g
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2 g
Výška:1,6 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:6,7 cm

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore