Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Den Braven FX Lepidlo na obklady a dlažbu Quartz EXTRA C2T 25 kg

Č.výr. 4005666

  • Široké spektrum využitia
  • Vysoká priľnavosť
  • Vysoká pevnosť v ťahu a tlaku
  • Znížený sklz
  • Odolnosť proti vode a mrazu
  • Interiér a exteriér
Informácie o výrobku
7,49 EUR
0,30 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

122 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4005666

Den Braven FX lepidlo je tenkovrstvá malta na báze cementu, ktorá je určená na lepenie keramických obkladov a dlažby z prírodného a umelého kameňa, dosiek rôznej hrúbky alebo na pokladanie jemnozrnnej keramiky na omietku, betón, pórobetón a neomietnuté murivo. Toto lepidlo je rovnako vhodné aj na lepenie dlažby na vykurované podlahy, na tekuté hydroizolačné nátery ako je napr. tekutá lepenka a iné hydroizolačné hmoty, navyše sa dá použiť na lepenie tepelnoizolačných materiálov z polystyrénu alebo dosiek z minerálnej vaty na murivo fasád. Veľmi široké spektrum využitia tohto lepidla umožňujú jeho unikátne vlastnosti vďaka, ktorým disponuje vysokou priľnavosťou, pevnosťou v ťahu a tlaku, zníženým sklzom a odolnosťou proti vode a mrazu. Obrovská výhoda spočíva v intervale ( cca 5-15 min.), počas ktorého máte možnosť na korektúru prvkov nalepených na nanesené lepidlo. Určené na použitie v interiéri a exteriéri.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Interiér & Exteriér
Druh:Iné
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:45,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:11,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore