Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mapei Cementové lepidlo Adesilex P9 biele 5 kg

Č.výr. 1935600
  • Maximálna doba spracovateľnosti 8 hodín
  • Pracovná teplota +5 °C až +35 °C
  • Doba zavädnutia 30 minút
  • Doba vykonávania opráv cca 45 minút
  • Škárovanie obkladov po 4-8 hodinách
  • Spárovanie dlažieb pre 24 hodinách
  • Pochôdznosť po 24 hodinách
  • Prevádzkové zaťaženie po 14 dňoch
Informácie o výrobku
 
5,99 EUR
1,20 € / kg

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1935600

Vysoko kvalitné zlepšené cementové lepidlo Mapei Adesilex P9 so zníženým sklzom, predĺženou dobou zavädnutia, na obklady a dlažby z keramiky a prírodného kameňa. Lepidlo je určené na tenkovrstvové lepenie obkladov a dlažieb z keramiky (glazované obklady a dlažba, terakota, kamenina, zliata dlažba, dlažba typu cotto, keramická mozaika), z prírodného kameňa (ak nie je citlivý na vlhkosť) a betónu v interiéri aj exteriéri. Je odporúčaný najmä na lepenie obkladov malého a stredného formátu, na podklady vystavené intenzívnemu zaťaženiu a nepriaznivým poveternostným vplyvom (schodisko, obchodné plochy, podlahové vykurovanie, a pod.). Vhodný aj na lepenie izolačných materiálov, ako je napr. penový polystyrén, minerálne alebo sklené vlna, akustické panely a pod.

Adesilex P9 je sivá alebo biela prášková zmes pozostávajúca z cementu, triedeného kameniva, syntetických živíc a špeciálnych prísad, vyvinutá vo výskumných vývojových laboratóriách firmy MAPEI.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Interiér & Exteriér
Druh:Všetky druhy dlaždíc
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg

Technické údaje

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore