Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Soudal Lepidlo T-REX PROFI BOND 380 g

Č.výr. 4695151

  • Vhodné pre rýchle a priame lepenie
  • Nahrádza klince a skrutky
  • Veľmi rýchly nárast pevnosti spoja
Informácie o výrobku
4,99 EUR
13,14 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4695151

Soudal T-REX PROFI BOND je vysoko účinné profesionálne lepidlo s okamžitou priľnavosťou viac ako 125 kg / m2. Vláknami zosilnená štruktúra lepidla zaisťuje vysokú spoja a okamžitú počiatočnú priľnavosť. Vhodné pre lepenie obvodových líšt a dekoratívnych prvkov, sadrokartónových dosiek vo zvislej aj vodorovnej polohe, kobercových, prechodových, obvodových líšt. Na použitie v interiéri aj exteriéri.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Interiér & Exteriér
Druh:Iné
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:380 g
Výška:23,0 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore