Bosch Pílový plátok PRO Hardwood Fast T144DF do priamočiarej píly, 100 mm, 5 ks
Číslo výrobku 2757961Opis výrobku
Číslo výrobku 2757961
Pílový plátok PRO Hardwood fast T144DF pre dlhú životnosť pri rezaní tvrdého dreva
Ste tesár a hľadáte odolný plátok pre priamočiare píly na rezanie obrobkov z tvrdého dreva? Pílový plátok, ktorý zaistí rovné a rýchle rezy? Plátok PRE Hardwood fast T144DF vám pomôže to zvládnuť.
Pílový plátok pre priamočiare píly PRE Hardwood fast T144DF v Bosch vyrobili z bimetalu. Má ozubenie z rýchloreznej ocele (HSS) spojené s telom z ocele s vysokým obsahom uhlíka (HCS), aby ste si mohli ľahko poradiť s tvrdým drevom a drevenými kompozitmi. Rozvedené zuby sú ostré a majú progresívny rozstup umožňujúci vykonávať rýchle rezy.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
3165140009430
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | BIM |
| Dĺžka: | 100 mm |
| Šírka: | 10 mm |
| Ozubenie: | 5 ks |
| Obsah: | 5 ks |
| Vhodné pre: | Tvrdé drevo, Drevovl. doska so str. vysokou hust. |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 38 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |











