Bosch Sada pílových plátkov MultiMaterial, 15 ks
Číslo výrobku 2756807Opis výrobku
Číslo výrobku 2756807
15-dielna sada pílových listov do priamočiarych píl Bosch s T-upínacou stopkou na rôzne materiály je vhodná pre všetky typy priamočiarych píl. Táto 15-dielna sada pílových listov do priamočiarych píl na rôzne materiály pokrýva všetky požiadavky pre akúkoľvek prácu s väčšinou materiálov a hrúbok. Plátky do priamočiarych píl sú bezpečne a spoľahlivo uložené v piatich drážkach, čo umožňuje rýchly a jednoduchý prístup a pohodlnú manipuláciu počas práce. Ponúka sortiment pílových listov špeciálne navrhnutých pre širokú škálu materiálov. Obsahuje tiež vzorku pílového listu vyrobenú s použitím jedinečnej, najmodernejšej karbidovej technológie od spoločnosti Bosch. Kompaktný dizajn sady umožňuje pohodlné uloženie priamo v boxe s náradím. Takto môžete mať všetko prehľad, ľahko k tomu pristupovať a bezpečne to prepravovať.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
3165140997768
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Dĺžka: | 150 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Priemer uchytenie: | 12,5 mm |
| Obsah: | 15 ks |
| Vhodné pre: | Drevo, Kov, Plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 130 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |











