Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX List do priamočiarej píly na drevo Classic jemný driek v tvare U, 2 ks

Č.výr. 4959821

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Listy pre priamočiare píly

Popis výrobku

Č.výr. 4959821

Tento LUX-TOOLS list do priamočiarej píly Classic je strojové príslušenstvo, ktoré by nemalo chýbať v žiadnom kufríku s náradím. List do priamočiarej píly je využiteľný všade tam, kde sa vyžadujú presné výsledky s malou vzdialenosťou medzi komponentmi. Toto príslušenstvo možno použiť aj na dodatočné opracovanie hrubých rezov. List píly má čistú dĺžku 100 mm s výškou rezu 75 mm a ozubením 2 mm. Je vyrobený z HCS uhlíkovej ocele, vďaka čomu je ideálne prispôsobený požiadavkám na spracovanie dreva a prácu s drevom. Špeciálna zliatina poskytuje flexibilitu a dobrú stabilitu, a to všetko v kombinácii s odolnosťou voči teplote kompatibilnou s materiálom.

Vďaka drieku v tvare U je list do priamočiarej píly použiteľný v rôznych strojoch. Rezy môžete vykonávať v prípade hrúbky materiálu od 3 mm do 30 mm. Narezané obrobky sa dajú následne spojiť alebo dodatočne odhrotovať pomocou brúsky. Praktické balenie obsahujúce 2 kusy budete mať v prípade oderu alebo zlomenia ihneď poruke.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Obsah:2 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10 g
Výška:10,0 cm
Šírka:8 mm
Dĺžka:1 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore