Döllken Profiles Dokončovacia soklová lišta DR13 prír.borovica 6 x 60 x 900 mm
Číslo výrobku 1663582Opis výrobku
Číslo výrobku 1663582
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616329513
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technika montáže: | Skrutkovanie/ klincovanie/ lepenie |
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Soklové lišty |
| Hrúbka: | 6 mm |
| Materiál: | Borovica |
| Farba: | Prírodná |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 150 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 6 mm |





