Döllken Profiles Guľatina DR03 prírodná borovica pr. 10 x 2100 mm
Číslo výrobku 1649326Opis výrobku
Číslo výrobku 1649326
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616010916
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technika montáže: | Skrutkovanie/ klincovanie/ lepenie |
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Materiál: | Smrek |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 84 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 10 mm |
| Hĺbka: | 2,10 m |




