Döllken Profiles Hranol DR01 prírodná borovica 5 x 5 x 900 mm
Číslo výrobku 1648708Opis výrobku
Číslo výrobku 1648708
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616015911
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technika montáže: | Priklincovať/ lepiť |
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Lišty z masívneho dreva |
| Hrúbka: | 5 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Farba: | Borovica |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 90,0 cm |
| Hĺbka: | 5 mm |







