Döllken Profiles Hranol obdĺžnikový DR02-2 prírodný buk 13 x 20 x 1000 mm
Číslo výrobku 2019602Opis výrobku
Číslo výrobku 2019602
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616443431
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technika montáže: | Priklincovať/ lepiť |
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Lišty z masívneho dreva |
| Hrúbka: | 13 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Farba: | Buk |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 169 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šírka: | 1,3 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |







