Döllken Profiles Hranol obdĺžnikový DR02 prírodná borovica 10 x 30 x 900 mm
Číslo výrobku 1648955Opis výrobku
Číslo výrobku 1648955
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616016215
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technika montáže: | Priklincovať/ lepiť |
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Lišty z masívneho dreva |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Materiál: | Drevo |
| Farba: | Borovica |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 122 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 10 mm |
| Hĺbka: | 90,0 cm |







