Döllken Profiles Ochrana rohu DR20 prírodná borovica 35 x 35 x 2100 mm
Číslo výrobku 1649466Opis výrobku
Číslo výrobku 1649466
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616124392
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Lišty z masívneho dreva |
| Hrúbka: | 35 mm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 390 g |
| Výška: | 2,10 m |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |





