Döllken Profiles Ochrana rohu steny WL 30/30 apr 30 x 30 x 2500 m
Číslo výrobku 2699718Opis výrobku
Číslo výrobku 2699718
Lišta Döllken Profiles WL vhodná na ochranu rohu steny. Vyrobená z PVC polyméru (všetky materiály vyhovujú predpisom REACH). Potlačené na oboch stranách.
Informácie o výrobcovi
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4036793107639
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technika montáže: | Priklincovať/ lepiť |
| Oblasť používania: | Funkčné lišty |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Krycia lišta |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | Dub |
| Trieda reakcie na oheň podľa EN 13501-1: | Normálne horľavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Dfl, Efl) |
| Trieda trvanlivosti podľa EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 241 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 2,50 m |





