Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Döllken Profiles Spojka Q SLK 60 3043

Č.výr. 1484153

  • Veľký výber dekorov
  • Príslušenstvo pre každý dekor
  • Jednoduchá montáž vrutmi alebo lepením
Informácie o výrobku
1,69 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

28 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1484153

Systémové lišty Q SLK 60 sú vhodné pre laminátové podlahy, elastické krytiny, LVT, PVC a CV. Veľký výber moderných dekorov. Jednoduchá montáž vrutmi alebo lepením. Káblový kanál pre neviditeľnú inštaláciu káblov. Mäkké manžety zabraňujúce prenikaniu vlhkosti pri podlahe a stene. Príslušenstvo pre každý dekór. Možnosť vloženia svetelného difuzéra pre LED osvetlenie.

Káblová lišta s doplnkovou funkciou LED osvetlenie


Chceli by ste dať svojej izbe jedinečný dizajnový vzhľad? S LED prúžkom pre káblové lišty Q SLK 60 je to ľahké. Vyberte správny dekór pre Vašu podlahovú krytinu. Zaobstarajte si číry prúžok pod objednávacím kódom 566172. Nasleduje montáž soklovej lišty vložením LED kábla do kanála lišty. Nakoniec kanál lišty zakryte svetelným difuzérom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť používania:Laminátové/ parketové lišty
Druh:Príslušenstvo
Materiál:PVC
Technika montáže:Skrutkovanie/ lepenie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2 g
Výška:6,0 cm
Šírka:2,5 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore