24.2.2021 22:14


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Egger Home Soklová lišta L547 Monfort dub biely 60 mm x 17 mm dĺžka 2 400 mm

Č.výr. 1684539
  • Harmonický obraz pri pokládke vďaka čistému pripojeniu steny k Egger laminátovej, dizajnovej podlahe alebo podlahe Comfort
  • Ukončovacia lišta z HDF ku každej podlahe Egger - optimálne zakrýva dilatačnú škáru so šírkou až 15 mm medzi podlahou a stenou
  • Dekoračná fólia s rovnakým dekorom, ktorá odpudzuje vodu
  • Jednoduchá montáž vďaka upevňovacím sponám Egger Clipstar na skryté vedenie káblov za lištou (nie sú súčasťou dodávky)
  • Hodí sa k dizajnovej podlahe Egger Home Classic Monfort dub biely
Informácie o výrobku
 
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1684539

Egger Home soklová lišta v rovnakej dekoratívnej farbe ako podlaha slúži na čisté pripojenie na stenu a harmonický obraz pri pokládke. Jednotný vzhľad vo svojich miestnostiach teraz dosiahnete veľmi jednoducho.

Robustné lišty sú vyrobené z materiálu MDF a dekoratívnej fólie, ktorá odpudzuje vodu. Možno ich jednoducho, rýchlo a čisto namontovať pomocou samostatne dostupných upevňovacích spôn Egger Clipstar. Tie zabezpečujú skryté vedenie káblov a starajú sa o bezchybný vzhľad.

Pre každú podlahovú lištu je dostupný vnútorný roh, vonkajší roh, koncovka a spojovací prvok s vhodnou dekoračnou farbou.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť používania:Príslušenstvo
Druh:Lišty MDF
Materiál:MDF
Technika montáže:Klipsy
Farebný odtieň:Dub svetlý
Vhodné do vlhkých priestorov:Nie
Dĺžka:2 400 mm
Výška:60 mm
Hrúbka:17 mm
Farba:Dub biely
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10,0 kg
Výška:7,0 cm
Šírka:13,0 cm
Dĺžka:2,41 m

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore