Egibi Ukončenie soklovej PVC lišty nr. 181 Victoria L+P
Číslo výrobku 2453983Opis výrobku
Číslo výrobku 2453983
Zakončenie soklovej lišty pre najoptimálnejší design.
Informácie o výrobcovi
Egibi s.r.o.
Revolucni 910/20
79401 Krnov
obchod@egibi.cz
8594187734121
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Podlahová lišta |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Koncový uzáver |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | Dub |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šírka: | 1,5 cm |
| Hĺbka: | 1,5 cm |





