Prah buk hrubý 20 x 80 x 900 mm
Číslo výrobku 5221130Opis výrobku
Číslo výrobku 5221130
Hrubý bukový prah do dverí.
Informácie o výrobcovi
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
9003719796340,4004616439953
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Funkčné lišty |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Lišty z masívneho dreva |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Materiál: | Buk |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,08 kg |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 2,0 cm |





