Rohová lišta z borovice 18 x 18 x 900 mm
Číslo výrobku 1649706Opis výrobku
Číslo výrobku 1649706
Pomocou rohovej lišty vo farbe borovicového dreva prekryjete nepekné rohy a prechody na stenách a schodoch. Dosiahnete tak harmonický a jednotný dizajn. Rohová lišta je dostupná v rôznych veľkostiach.
Informácie o výrobcovi
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616329872
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť používania: | Univerzálne |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Nevhodné do vlhkých miestností |
| Druh: | Lišty z masívneho dreva |
| Hrúbka: | 18 mm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 60 g |
| Výška: | 1,8 cm |
| Šírka: | 1,8 cm |





