Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hrablo K2 LUX lakovaná násada

Č.výr. 4167987

  • Hrablo
  • Lakovaná násada
  • Jednoduchá manipulácia
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

17 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4167987

Tvar samotného hrabla je navrhnutý s ohľadom na zvýšenú pevnosť a efektívne zhrňovanie snehu, podporený hliníkovou lištou chrániaci hrablo proti nárazom. Variant Lux je vyrobený z veľmi kvalitného plastu (plná odolnosť až do -30 ° C, farba iba oranžová) a jeho násada je vďaka nalakovaniu odolnejšia a príjemná na dotyk. Variant Standard je vyrobený z veľmi kvalitného plastu (plná odolnosť až do -30 ° C, farba podľa skladových zásob - obrázky len ilustratívne) a jeho násada je bez ďalšej povrchovej úpravy. Variant Ekonomik je vyrobená z veľmi kvalitného recyklovaného plastu (plná odolnosť až do -10 ° C, iba v čiernej farbe) a jeho násada je bez ďalšej povrchovej úpravy.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore