odolné bobule

OBI magazín pre interiér aj exteriér

Dokážete čokoľvek s OBI

Od A pre aku techniku po Z pre závesy. Bez ohľadu na to, či ste vonku s ťažkým vybavením alebo si chcete skrášliť svoj domov: OBI Magazín Vám ponúka tipy a triky, generátory nápadov alebo podrobné pokyny, inšpiráciu a podporu pre Váš ďalší DIY projekt pre dom a záhradu.

Pripravte sa na jeseň a zimu: 6 tipov pre terasu a balkón
Dáme Vám 6 tipov, ako si vonku urobiť pohodlie aj počas chladnejších dní. Naozaj.
Zistite viac
Grilovanie v zime – s týmito 6 tipmi sa to podarí
Grilovanie v zimných teplotách – so správnym vybavením, trochou trpezlivosti a nápadmi na chutné recepty je to možné. Viac o tom v našom sprievodcovi.
Zistite viac
Oblátky z grilu: ­ rozhovor o grilovaní v zime s odborníkom Mariom
Odborník na grilovanie Mario Steinle sa s nami porozpráva o dokonalom zimnom grilovacom vybavení, užitočných tipoch a trikoch aj o receptoch na zimné grilovanie.
Zistite viac
Správne vonkajšie osvetlenie okolo celého domu
Tieto tipy Vám pomôžu so správnym vonkajším osvetlením svojho domova. Prečítajte si tu, aké vonkajšie svietidlá sa používajú na záhradu, terasu a vchod.
Zistite viac
Vlastnoručná stavba ohniska - krok za krokom
Vlastnoručne vyrobený krb je postavený s malým vynaložením času a materiálu. Krok za krokom Vám ukážeme, ako na to.
Zistite viac
Stavba ohniska - návod v 9 krokoch
Snívate o ohnisku na záhrade? V týchto podrobných pokynoch sa dozviete, ako si ho postaviť svojpomocne – a aký materiál na to potrebujete.
Zistite viac
Vyloženie ohniska bez misky na oheň
Zdroje otvoreného ohňa v záhrade sú dekoratívne a praktické. Zistite, ako si môžete sami vydláždiť krb v niekoľkých krokoch – bez misky na oheň.
Zistite viac
Vlastnoručná výroba záhradných sedadiel
Stena z rastlinných kameňov Vám okrem sedenie ponúka aj možnosť uskladnenia palivového dreva. Ako postaviť takúto stenu na sedenie sa dozviete tu.
Zistite viac
Rozžiarte záhradu pomocou ohňa
Tu zistíte, ako môžete pomocou ohňa zvýrazniť svoju záhradu a aké opatrenia pritom musíte dodržiavať.   
Zistite viac
Predĺžte si čas strávený vonku
Prítulná cez vonkajšiu jeseň: Od teplého ohňa na komfortne zariadenej terase cez kachle na čajovú sviečku a stolový krb až po zimné grilovačky.
Zistite viac
Odlievanie a zapálenie: Váš vlastný stolný krb z betónu
Už teraz môžete vytvoriť príjemnú atmosféru pri vlastnom malom stolnom krbe: V našom postupnom návode zistíte, ako môžete odliať stolný mini krb z betónu.
Zistite viac
Vlastnoručne vyrobený lampáš na sviečky: 5 krokov k príjemnému teplu
Lampáše na čajové sviečky sú hrejivým a dekoratívnym doplnkom balkónového alebo terasového stola. Ukážeme Vám, ako si vytvoriť svoj vlastný v niekoľkých krokoch.
Zistite viac
Správna likvidácia vianočného stromčeka
Vianoce sú za nami, ale kam so stromčekom? Existuje niekoľko spôsobov, ako zlikvidovať vianočný stromček tak, aby po sviatkoch ešte poslúžil.
Zistite viac

Záhradný dizajn – takto si urobíte vonku pohodlie

Navrhnite si záhradu podľa svojich osobných predstáv a preferencií. Nájdete tu návody, rady a nápady pre vonkajšok. Objavte naše články na tému terasy, balkón, rastliny, zásteny na ochranu súkromia a záhradný dizajn - pre začiatočníkov aj pokročilých hobby záhradníkov.

Vonkajšia obývačka pohodlná aj v zime

Dekorácia – navrhnite si domov sami

Dekorácia vytvára živý, kreatívny a osobný dotyk v dome a záhrade. Nájdete tu tipy, nápady a inšpirácie pre individuálny dizajn Vášho domova.

Priestranná záhrada s rôznymi kríkmi a terasou

OBI Slovakia s.r.o. vylučuje zodpovednosť v prípade nezodpovedajúcej a neodbornej montáže v súlade s návodom, ako aj v prípade montáže v rozpore s návodom alebo nesprávneho použitia výrobku. Vaše zákonné práva a nároky týmto nie sú dotknuté. Pri vykonávaní práce dbajte na dodržiavanie osobnej bezpečnosti, v prípade potreby používajte vhodné ochranné prostriedky. Elektrotechnické práce smú vykonávať iba kvalifikovaní elektrikári v súlade s príslušnými právnymi predpismi a technickými normami. Práce pri montáži výrobkov musia byť vykonávané v súlade s príslušnými právnymi predpismi a technickými normami. Tieto práce nevykonávajte, pokiaľ nie ste oboznámení s príslušnými predpismi. Usilujeme sa o čo najväčšiu presnosť vo všetkých detailoch.