Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Murovacie malta Xella Ytong 17 kg sivá

Č.výr. 3115193

  • Zrnitosť 0 - 0,6 mm
  • Balenie 17 kg
Informácie o výrobku
6,79 EUR
0,40 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

50 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3115193

Murovacie malta Ytong je suchá maltová zmes zložená z anorganických spojív, plnív a hygienicky nezávadných zušľachťujúcich prísad. Dodatočné pridanie spojív, kameniva a iných prísad, ako aj preosievanie malty je neprípustné. K rozrobenie malty je nutné použiť pitnú vodu. Nespracovávať pri teplotách vzduchu a muriva nižších ako + 5 ° C. Malta je určená na tenkovrstvovému murovanie presných pórobetónových tvárnic Ytong. Je určená pre vnútorné i vonkajšie použitie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Murovacia zmes
Oblasti použitia:Vnútorné a vonkajšie práce
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17,0 kg
Výška:32,7 cm
Šírka:28,1 cm
Dĺžka:24,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore