Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kazetová markíza 400 cm x 250 cm antracitová solárne napájanie

Č.výr. 1441682

  • Nenápadné a pekné tienidlo
  • Polyesterová tkanina odpudzujúca vodu a odolná proti UV žiareniu, hliníková konštrukcia s práškovou povrchovou úpravou
  • Rovnako vhodná na stropnú alebo nástennú montáž
Informácie o výrobku
 
999,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1441682

Kazetová markíza so solárnym napájaním sa ideálne hodí ako ochrana proti slnku na váš balkón, do záhrady alebo na vašu terasu. Vďaka modernej a atraktívnej antracitovej farbe je solárna markíza absolútne pútavým prvkom.

Inovatívna solárna technológia
Vďaka solárnemu napájaniu je kazetová markíza mimoriadne energeticky úsporná a ekologická. Integrované solárne panely zachytávajú a akumulujú slnečnú energiu počas dňa a napájajú tak batériu umiestnenú v kazete elektrickým prúdom. Vďaka tomu nepotrebujete žiadnu dodatočnú elektrickú prípojku na trvalú prevádzku a zabránite ďalšiemu vŕtaniu do fasádnej izolácie. Pomocou zabudovaného LED indikátora budete mať vždy prehľad o aktuálnom stave akumulátora. Ak slnečné svetlo ako zdroj energie nebude stačiť, môžete akumulátor nabiť v zásuvke pomocou pribaleného nabíjacieho kábla.

Robustná konštrukcia a pohodlné ovládanie
Hliníková konštrukcia s práškovou povrchovou úpravou poskytuje vysokú stabilitu a mimoriadne jednoduchú manipuláciu. Vďaka robustnej a spoľahlivej poistke proti vyvráteniu sa zabráni poškodeniu solárnej markízy dokonca aj pri silných nárazoch vetra. Ovládanie celokazetovej markízy je mimoriadne jednoduché vďaka najmodernejšej technike. Markíza sa pohodlne plynule vysúva a zasúva pomocou diaľkového ovládania v uhle sklonu 0° až 30°. V prípade potreby je markízu možné zasunúť a vysunúť aj manuálne pomocou kľukovej tyče.

Kvalitná látka
Látka s veľkosťou 400 cm x 250 cm je vyrobená zo 100 % polyesterovej tkaniny (280 g/m2) a vďaka polyuretánovej povrchovej úprave odpudzuje vodu a je odolná proti UV žiareniu + 30. Markíza si preto zachová svoju sýtu a čerstvú farbu. V zatiahnutom stave sa látka uloží v kazete, a tým je dodatočne chránená voči poveternostným vplyvom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kazetová markíza
Šírka:395 cm
Výpadok:250 cm
Druh pohonu:Motorový pohon
Farba látky:Antracit
Použitie:Nlnečná clona
Rozsah použitia:Terasa
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:32,0 kg
Výška:20,0 cm
Šírka:3,95 m
Dĺžka:2,50 m

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore