Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Kazetová markíza LED 4 m x 2,5 m antracitová

Č.výr. 5346036

  • Dekoratívna ochrana proti slnku pre terasu alebo balkón
  • Integrované LED osvetlenie v kĺbových ramenách
  • S integrovaným elektromotorom a monitoringom vetra
Informácie o výrobku
749,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5346036

S OBI kazetovou markízou LED v antracitovej farbe si môžete bezstarostne vychutnávať pekné počasie chránení pred slnkom na vašej terase alebo balkóne.

Komfortná manipulácia pri vysokej stabilite.
Hliníková konštrukcia s práškovou povrchovou úpravou v antracitovej farbe poskytuje vysokú stabilitu, ako aj jednoduchú manipuláciu, takže môžete rýchlo, niekoľkými jednoduchými pohybmi rúk pripraviť ochranu proti slnku na používanie. Pomocou diaľkového ovládania je možné plynule prestaviť uhol sklonu v rozsahu od 12°- 30°. Vďaka ochrane proti vetru sa markíza pri silnom vetre automaticky zasunie. V núdzovom prípade je možné zasunúť markízu aj manuálne pomocou kľukovej tyče. V kĺbových ramenách je dodatočne integrované LED osvetlenie so striedavými farebnými odtieňmi, ktoré je možné takisto celkom jednoducho zapnúť pomocou diaľkového ovládania (trvalé alebo striedavé osvetlenie). Okrem príjemného jasu sa postará o príjemnú atmosféru.

Látka s veľkosťou 4 m x 2,5 m je vyrobená zo 100 % akrylovej tkaniny (300 g/m2) a vďaka PU povrchovej úprave odpudzuje vodu a je odolná proti UV + 50. Markíza vyrobená z priadze vždy upútava sýtou, jasnou farbou. V zatiahnutom stave sa látka uloží v uzavretej kazete, a tým je dodatočne chránená voči poveternostným vplyvom.

Montážny materiál je dostupný samostatne. Obráťte sa, prosím, na špecializovaného predajcu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kazetová markíza
Šírka:400 cm
Výpadok:250 cm
Druh pohonu:Motorový pohon
Farba látky:Antracit
Použitie:Nlnečná clona
Rozsah použitia:Terasa
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:65,0 kg
Výška:19,5 cm
Šírka:4,00 m
Dĺžka:2,50 m

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore