Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Grafit 30 g

Č.výr. 1367150

  • Obsah: 30 g v plastovej fľaštičke
  • Bez tuku a bez zápachu
Informácie o výrobku
2,89 EUR
9,64 € / gr

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1367150

LUX-TOOLS grafit v 30 g plastovej fľaštičke neobsahuje živicu ani kyseliny. Jemne mletý prírodný grafit je nielen bez tuku, ale aj bez zápachu a premazáva suché autozámky a cylindrické zámky, pánty a závory. Okrem toho dlhodobo odstraňuje škrípanie a vŕzganie a navyše zabraňuje zamŕzaniu zámku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Grafit
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:42 g
Výška:14,5 cm
Šírka:6,0 cm
Dĺžka:2,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore