PRIMALEX Ceramic Báza Z 1 l
Číslo výrobku 2377869Opis výrobku
Číslo výrobku 2377869
Primalex Ceramic Báza je revolučný interiérový náter prvotriednej kvality, ktorý je mimoriadne odolný voči škvrnám, nečistotám a dôkladnému čisteniu. Kombinácia vysoko kvalitnej disperzie a inovatívnych hydrofóbnych zložiek zabraňuje prieniku nečistôt do hĺbky a vytvára tak povrch blížiaci sa svojou odolnosťou a čistiteľnosťou keramických povrchov, a to pri zachovaní vysokej paropriepustnosti. Bežné aj problematické škvrny je možné tak veľmi jednoducho odstrániť. Pri čistení nedochádza k oderu farby a povrch si udržuje elegantne matný a stálofarebný.
Primalex Ceramic Báza je určená pre maľovanie stien a stropov z minerálnych omietok, sadrokartónových i drevotrieskových priečok, tapiet, (aj zo sklenených vlákien) v extrémne namáhaných interiéroch vystavených znečisteniu, ako sú domácnosti s deťmi a zvieracími domácnosťami, jedlami, jedlami. , napr. do škôl, škôlok, nemocníc, hotelov, objektov stravovacieho alebo potravinárskeho priemyslu. Vďaka hypoalergénnym vlastnostiam je ideálny pre alergikov.
Technické parametre:
Doporučený počet vrstiev: 2
Výdatnosť v jednej vrstve: do 14 m2/l
Objemová hmotnosť podľa bázy: 1,36 kg/l
Odolnosť proti oderu za mokra podľa ČSN EN 13
Prídržnosť k betónu: min. 1,0 MPa
Priepustnosť pre vodnú paru: max. 0,14 Sd(m)
Klasifikácia lesku podľa EN ISO 2813 d(m): matná
Obsah prchavých látok podľa bázy: max. 43 %
Redenie 1. vrstva: 1 vrstva: max.
Riedenie 2. vrstva: neriedená
Aplikácia: štetec, valčekovanie, striekacia pištoľ
Informácie o výrobcovi
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5904000049852
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Steny, stropy |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Paropriepustnosť: | Vysoký |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Trieda krycej schopnosti: | 2 - Dobrá krycia sila |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 6 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 3 h |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Tónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 14 ml |
| Vhodný na podklad: | Omietka, betón, murivo, sadrokartón, tapeta, drevo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,19 kg |
| Výška: | 13,2 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 11,0 cm |



