27.11.2020 20:37


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Kuchynská zostava Eco 180 cm biela vysoký lesk

Č.výr. 1584879
  • Zostava v minimalistickom štýle
  • Moderné biele čelné plochy s vysokým leskom
  • Kompaktné rozmery aj pre najmenšie kuchyne
Informácie o výrobku
 
169,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1584879

Kuchynská zostava Eco 180 biela / vysoký lesk je kombináciou minimalistického modelu a najnovších trendov v dizajne. Svojim rozmerom sa výborne hodí aj do najmenších kuchýň. Biela farba a všetky čelné plochy v prevedení vysoký lesk výrazne rozžiari každý priestor. Korpusy všetkých skriniek sú z bielej laminovanej drevotriesky s hrúbkou 16 mm. Dvierka, vyrobená z MDF dosky, lakované vodou riediteľným akrylovým lakom, sú doplnené plastovými držadlami so šírkou 96 mm s kovovým vzhľadom, ktoré zdôrazňujú moderný charakter kuchyne.
Zostava obsahuje 2 spodné skrinky (D40 a D80) a 3 horné skrinky (U40, U80 a U60v). Spodné skrinky majú hĺbku 44 cm. Skrinka D40 obsahuje naviac okrem dvierok 1 šuplík s valčekovými vodítkami. Horné závesné skrinky majú hĺbku 29 cm a výšku 57 cm. Horná skrinka s výškou 36 cm je určená pre digestor. Kuchyňa Eco 180 je určená v základnej verzii len pre voľne stojace sporák.
Kuchynská zostava Eco 180 vďaka svojim kompaktným rozmerom kombinuje minimalizmus a funkčnosť. Zároveň vďaka dvierkam s vysoko lesklým bielym povrchom prinesie do Vašej kuchyne moderné trendy za prijateľnú cenu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Povrch:Vysoký lesk
Funkcia Softclose:Bez funkcie Softclose
Provedenie:Rozložené
Elektrické prístroje:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:76,0 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore