OBI Photinia "Pink Marble" výška cca 30 - 40 cm kvetináč cca 5 l Photinia
Číslo výrobku 1313428Opis výrobku
Číslo výrobku 1313428
OBI Living Garden photinia "Pink Marble" (Photinia) je vždyzelená listnatá drevina. Celoročne sa vyznačuje výrazne bielymi mramorovanými listami, nové výhonky majú žiarivo ružovú farbu. Photinia "Pink Marble" (Photinia) je robustná a nenáročná a môže sa nielen vysádzať do zeme, ale aj pestovať v črepníku.
Informácie o výrobcovi
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442003533
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Rastlinná forma: | Krovinaté |
| Prírastok za rok: | Stredne rýchlo rastúce (30 až 40 cm) |
| Max. výška rastu v cm: | 300 cm |
| Kvitnutie: | S kvetmi |
| Brečtan: | Vždyzelená |
| Stanovište: | Slnečné až polotienisté |
| Odolné voči zime: | Dokáže prezimovať |
| Priemer hrnca: | 23 cm |
| Veľkosť črepníka: | 5 l |
| Odporúča sa aj na balkóny: | Neodporúča sa na balkóny |
| Jesenné sfarbenie a okrasné ovocie: | Okrasné ovocie |
| Požiadavky na starostlivosť: | Nenáročné |
| Koniec kvitnutia: | Jún |
| Začiatok kvitnutia: | Máj |
| Aktuálna výška rastliny: | 30 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,0 kg |
POZOR! AK DôJDE K VYPREDANIU SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽIAĽ NIE JE MOŽNÉ KVETY A RASTLINY UŽ VIAC OBJEDNAŤ!DOSTUPNOSŤ RASTLÍN A KVETÍN SA MôŽE LÍŠIŤ NA ZÁKLADE SEZÓNNEJ PONUKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PREDAJNÍ. AKTUÁLNU DOSTUPNOSŤ JE NUTNÉ SI OVERIŤ NA KONRÉTNEJ PREDAJNI!













