Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Aranžmán s amarylkou v červenom kvetináči s priemerom cca 12 cm

Č.výr. 1113786

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Misy s vysadenými rastlinami do interiéru

Popis výrobku

Č.výr. 1113786

Tento aranžmán s amarylkou je extravagantný dekoratívny prvok v elegantnom obytnom priestore, hlavne keď sa objavia pôsobivé kvety. Zlatá nádoba je vkusná a štýlovo zhodnotí každú miestnosť počas adventného a vianočného obdobia.

Amarylka (Hippeastrum), nazývaná aj zornica, je nádhernou pastvou pre oči. Kvitnúce amarylky zatienia všetky iné rastliny a sú kvitnúcou krásou pripomínajúcou trópy. Miesto by malo byť svetlé a bez priameho slnečného žiarenia. Výdatne polievajte, ale cibuľa by mala zostať suchá. Počas rastu hnojte každé dva týždne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál nádoby:Keramika
Veľkosť kvetináča:12 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore