Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Aranžmán Sansevieria v sklenenej nádobe priemer nádoby cca 15 cm

Č.výr. 1442151

  • V dekoratívnej fľaši
  • Zelené rastliny nenáročné na ošetrovanie
  • So schopnosťou prečisťovať vzduch
Informácie o výrobku
 
26,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1442151

Tento aranžmán pôsobí ako malé terárium, v ktorom spoločne rastú svokrin jazyk (Sansevieria trifasciata), nefrolepka (Nephrolepis cordifolia "Duffy") a kalízia (Callisia "Turtle"). V dekorácii s machom a kamienkami je vhodná pre milovníkov moderného a botanického štýlu bývania. Fľaša má na zadnej strane výrez na pohodlné zalievanie.

Klasický svokrin jazyk svojimi širokými žltými okrajmi listov pôsobí mimoriadne dekoratívne a robustne. Tento pestrofarebný svokrin jazyk potrebuje len málo starostlivosti. Navyše čistí vzduch, a zlepšuje tak klímu v miestnosti.

Nefrolepka "Duffy" je tropická rastlina z pralesov Ázie a Južnej Ameriky. Preto má rada vlhký vzduch. Kalízia pôvodne pochádza zo subtropických a tropických oblastí Ameriky. U nás je obľúbená ako izbová rastlina a skrášľuje naše obytné priestory svojimi dlhými výhonkami, z ktorých vyrastajú malé okrúhle listy. Aj kalízia obľubuje vysokú vlhkosť vzduchu. Všetky rastliny tohto aranžmánu milujú svetlé miesta, avšak bez dopadu priameho slnečného žiarenia. Pri pravidelnom zalievaní vám budú robiť radosť skutočne dlho.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál nádoby:Sklo
Veľkosť kvetináča:15 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore