Cyprej vŕbice (Lythrum salicaria), purpurová, pr. kv. cca 15 cm
Číslo výrobku 2450294Opis výrobku
Číslo výrobku 2450294
Cyprej vŕbice (Lythrum salicaria) je pôvodná divoká trvalka s fialovo sfarbenými kvetmi, ktoré sa objavujú od júla do septembra. Veľa hmyzu využíva tento bohatý zdroj potravy. Preferuje skôr vlhkú, mokrú alebo aj močiarnu pôdu na slnečnom až čiastočne zatienenom stanovisku. Cyprej vŕbice rastie tesne vzpriamene a zvyčajne dosahuje výšku okolo 1,5 m.
Informácie o výrobcovi
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420996709
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stanovište: | Slnečné až polotienisté |
| Aktuálna výška rastliny: | 30 - 40 cm |
| Potreba vody: | Vysoký |
| Vhodné pre: | Exteriér |
| Priemer hrnca: | 15 cm |
| Koniec kvitnutia: | August |
| Začiatok kvitnutia: | Jún |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 34,0 cm |
| Šírka: | 15,0 cm |
| Hĺbka: | 15,0 cm |
POZOR! AK DôJDE K VYPREDANIU SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽIAĽ NIE JE MOŽNÉ KVETY A RASTLINY UŽ VIAC OBJEDNAŤ!DOSTUPNOSŤ RASTLÍN A KVETÍN SA MôŽE LÍŠIŤ NA ZÁKLADE SEZÓNNEJ PONUKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PREDAJNÍ. AKTUÁLNU DOSTUPNOSŤ JE NUTNÉ SI OVERIŤ NA KONRÉTNEJ PREDAJNI!



