Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kalanchoe Blossfeldova v bielej keramickej nádobe priemer kvetináča cca 6 cm

Č.výr. 1304385

  • Nápad na pekný darček
  • Hodí sa aj ako dekorácia na stôl
  • Štyri rôzne verzie
Informácie o výrobku
 
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1304385

Biele keramické nádoby s rôznymi tvarmi a štruktúrami majú decentný dizajn a zapadnú do každého prostredia. S červeno kvitnúcou kalanchoe Blossfeldovou (Kalanchoe) a zapichnutým romantickým srdiečkom sa tento malý aranžmán hodí ako dekorácia na stôl alebo aj ako malý darček.

Kalanchoe Blossfeldova je klasika medzi kvitnúcimi izbovými rastlinami a za svoju obľúbenosť vďačí nádherným, hustým okolíkom a svojej nenáročnosti. Rastlina má plné kvety, ktoré sú trvácne. Kalanchoe Blossfeldova je sukulentná rastlina, pre ktorú je ideálne slnečné miesto s miernou zálievkou. Chráňte pred priamym poludňajším slnkom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál nádoby:Keramika
Veľkosť kvetináča:6 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore