Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Veľkonočný aranžmán v zinkovej nádobe priemer kvetináča cca 13 cm

Č.výr. 1304716

  • Ideálny aranžmán na jar
  • Pestrofarebný
  • Rôzne verzie
Informácie o výrobku
 
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1304716

Vďaka pekným pastelovým odtieňom a štýlovému dizajnu sa tento veľkonočný aranžmán postará o jarnú atmosféru.

Kalanchoe Blossfeldova (Kalanchoe) a lopatkovec (Spathiphyllum) zaručujú dlhú trvanlivosť aranžmánu a predovšetkým brečtan popínavý prispeje svojimi vlastnosťami k čisteniu vzduchu v miestnosti. Rastliny uprednostňujú izbovú teplotu a svetlé miesto bez priameho poludňajšieho slnka. Pri pravidelnom polievaní vám budú radosť prinášať dlho.

Kalanchoe Blossfeldova (Kalanchoe) je klasika medzi kvitnúcimi izbovými rastlinami a za svoju obľúbenosť vďačí nádherným hustým okolíkom a svojej nenáročnosti. Rastlina má plné kvety, ktoré sú trvácne. Kalanchoe Blossfeldova je sukulentná rastlina, pre ktorú je ideálne slnečné miesto s miernou zálievkou. Zabráňte priamemu obedňajšiemu slnku.

Lopatkovec (Spathiphyllum) je vyslovene elegantná izbová rastlina, ktorá navyše hrá kladnú úlohu pri čistení vzduchu v miestnosti. Rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky uprednostňuje celoročne teplé miesto s vysokou vlhkosťou vzduchu bez priameho slnečného žiarenia. Zeminu udržiavajte rovnomerne vlhkú a listy (nie kvety) pravidelne roste vodou.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál nádoby:Zinok
Veľkosť kvetináča:13 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore