21.11.2018 3:20
Moja predajňa
Bratislava Hodonínska
Hodonínska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Zelené rastliny v keramickej nádobe priemer kvetináča cca 8 cm

Č.výr. 1014331
  • Dekoratívna
  • Moderná
  • Nenáročná starostlivosť
Informácie o výrobku
 
6,49 EUR

Cena vr. DPH 20%

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Pripravený na vyzdvihnutie do 4 hodín. v predajni OBI Bratislava Hodonínska

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava Hodonínska

Objednávka v predajni, Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Popis výrobku

Č.výr. 1014331

Tento výber najobľúbenejších zelených rastlín s mimoriadne nenáročnou starostlivosťou, ako asparágus (Asparagus) a dracéna (Dracaena) prichádza v štvorcových nádobách, preto je ideálny pre všetkých, ktorí radi sami kombinujú. Nekonečne veľa možností vzniká, keď sa na parapete, na stole alebo na komode naaranžujú dve, tri, štyri alebo dokonca päť rastlín. Mätové zelené a sivé keramické nádoby sa jednoducho hodia do každého prostredia.

Asparágus (Asparagus) je izbová rastlina nenáročná na starostlivosť, ktorá rýchlo rastie. Má veľmi zaujímavo tvarované listy, ktoré pripomínajú malé perie. Cíti sa veľmi dobre pri izbovej teplote približne 20 °C. Uprednostňuje svetlé miesto, chránené pred priamym slnečným žiarením. Dobre však znáša ranné alebo večerné slnko. Rovnako ako u väčšiny rastlín platí, že rastlina sa nesmie zalievať príliš veľkým ani príliš malým množstvom vody. Koreňový bal musí byť vždy vlhký, zabráňte však zamokreniu. V lete si vystačí s menším množstvom vody. Hnojivo sa musí použiť len na jar a v lete. V rastovej fáze hnojte každé štyri týždne.

Dracéna (Dracaena) pochádza pôvodom z Madagaskaru a predstavuje veľmi dekoratívnu izbovú rastlinu s nenáročnou starostlivosťou. Dracéna lemovaná vytvára tenký kmeň. Dracéna lemovaná sa cíti najkomfortnejšie pri dostatku svetla a pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu a prievanu. Dracénu lemovanú zalievajte iba mierne a až vtedy, keď je už substrát v kvetináči preschnutý.
Počas rastu ju hnojte každých 14 dní.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Materiál nádoby:
Keramika

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore