Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sencor Mixér ponorný SHB 34RD ružový

Č.výr. 1018704

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Mixéry a ručné mixéry

Popis výrobku

Č.výr. 1018704

Najtenší tyčový mixér na trhu - priemer rukoväti iba 42 mm. Plynulá regulácia rýchlosti na jemný štart a zníženie nebezpečenstva rozstrieknutia. Extra tichý 400 W DC motor s redukciou vibrácií. Záruka 6 rokov na motor. Najtenší tyčový mixér na trhu. Plynulá regulácia rýchlosti na jemný štart znižujúci riziko rozstrieknutia. Bajonetový mechanizmus na jednoduché sňatie mixovacieho nástavca. Antikorový sekací nôž vhodný aj na sekanie tvrdých orechov 500 ml mixovacia nádobka slúžiaca zároveň ako odmerka. Vodovzdorný spínač rýchlostí. Antikorový nástavec použiteľný aj na mixovanie horúcich pokrmov. Nástavec vhodný na umývanie v umývačke riadu. Bezpečnostná poistka proti nechcenému spusteniu dieťaťom. Dvojitá ochrana elektrických častí pred kontaktom s vodou. Dĺžka prívodného kábla: 1,2 m. Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 63 x 63 x 382 mm. Hmotnosť: 610 g. Napätie a kmitočet 220 - 240 V, 50/60 Hz.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Tyčový mixér
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:610 g
Výška:25,2 cm
Šírka:6,3 cm
Dĺžka:6,3 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore