Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sencor Mixér smoothie SBL 2204RD červený

Č.výr. 1018696

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Mixéry a ručné mixéry

Popis výrobku

Č.výr. 1018696

Ideálny na prípravu nápojov z čerstvého ovocia a kondičných nápojov, miešaných nápojov, kokteilov, polievok, salsy, omáčok, detskej výživy. Miešacia nádoba môže byť vybratá a použitá ako cestovná nádoba. Fľaše odolné proti nárazu sú vyrobené z materiálu TRITAN, ktorý neobsahuje BPA. Jednoduché čistenie: Nádoba, viečko i nože môžu byť bezpečne umývané v umývačke riadu. Jedna vyberateľná fľaša s objemom 0,6 l a jedna s objemom 0,3 l slúžia ako fľaše na pitie. Viečko s otvorom na pitie zabraňuje náhodnému rozliatiu. Pulzný spínač zaručuje efektívne premiešanie.Štyri vysokokvalitné snímateľné nože z nehrdzavejúcej ocele pokryté vrstvou titánu. Zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov. Obmedzuje oxidáciu výživných kokteilov. Vynikajúca stabilita vďaka prísavkám. Integrovaný bezpečnostný mechanizmus a nešmykľavé pätky zaručujú maximálnu bezpečnosť počas použitia. Fľaše sú vhodné do držiakov nápojov v automobiloch. Príkon: 250 W , 220 - 240 V, 50 - 60 H.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stojanový mixér
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:24,0 cm
Šírka:13,5 cm
Dĺžka:13,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore