Klimatizácia SKG 12000-66 QC, energetická trieda: A++
Číslo výrobku 1900000Opis výrobku
Číslo výrobku 1900000
S výkonnou delenou klimatizačnou jednotkou SKG 12000-66 QC získate príjemnú klímu v miestnosti v každom ročnom období. Podľa ľubovôle môžete regulovať teplotu a vlhkosť vzduchu. Klíma tak zostáva rovnomerne konštantná. Klimatizačný systém je vybavený praktickým diaľkovým ovládaním displeja, ktoré umožňuje komfortné ovládanie písacieho stola alebo pohovky. Celkový menovitý výkon nástenného systému je 1 500 W, chladiaci výkon pritom činí 1 720 W (to zodpovedá 12 000 BTU/h). Používa sa chladivo s označením R32.
Vhodné pre malé alebo väčšie priestory
Klimatizácia poskytuje objem vzduchu maximálne 66 m3 a hodí sa tak aj pre väčšie priestory od cca 14 m2 do 22 m2. Prístroj je vybavený 24-hodinovým časovačom, ktorý si môžete prispôsobiť svojim potrebám. Funkcia zaisťuje automatické zapínanie a vypínanie systému.
| Delená klimatizačná jednotka |
| Vonkajšia jednotka |
| Rýchla konektorová prípojka a montážna doska |
| Pripojovací kábel |
| Diaľkové ovládanie |
Delené klimatizácie smú podľa nariadenia EU 517/2014 a kvôli zachovaniu záruky inštalovať a uvádzať do prevádzky iba certifikované odborné servisy.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124822562
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Split klimatizačné zariadenia |
| Pre priestorovú veličinu: | 22 m² |
| Funkcia kúrenia: | Áno |
| S diaľkovým ovládaním: | Áno |
| Maximálny chladiaci výkon: | 1 500 W |
| Maximálna hladina hluku: | 50 dB (A) |
| Časovač: | Áno |
| Ventilácia: | Áno |
| Čistenie vzduchu: | Nie |
| odvlhčovanie vzduchu: | Áno |
| Chladiaca technológia: | Vzduch-vzduch-technológia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 38,6 kg |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šírka: | 77,5 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |
















