Klimatizácia SKG 9000-48 QC, energetická trieda: A++
Číslo výrobku 1899996Opis výrobku
Číslo výrobku 1899996
S výkonnou delenou klimatizačnou jednotkou SKG 9000-48 QC vytvoríte v každom ročnom období príjemnú klímu v miestnosti. Reguluje teplotu v miestnosti a vlhkosť vzduchu úplne podľa vašich prianí, a to ako v horúcich letných dňoch, tak aj v zime. Klimatizačný systém môže ochladzovať alebo ohrievať vzduch v miestnosti a súčasne ho odvlhčovať. Integrovaná ventilácia pritom zaisťuje rovnomerné rozdelenie vzduchu. Pomocou diaľkového ovládania môžete pohodlne ovládať funkcie z kresla alebo od písacieho stola. Menovitý výkon klimatizácie je 1 380 W, z toho vzniká chladiaci výkon 9 000 BTU/h. Použité chladivo nesie označenie R32.
S nastaviteľným automatickým vypínaním
Objem prúdu vzduchu nástenného prístroja je maximálne 48 m3, klimatizácia je tak dimenzovaná pre miestnosti od 9 m2 do 16 m2. Je vybavená praktickým 24-hodinovým časovačom, ktorý zaisťuje automatické vypnutie.
| Delená klimatizačná jednotka |
| Vonkajšia jednotka |
| Rýchle konektorové pripojenie a montážna doska |
| Pripojovací kábel |
| Diaľkové ovládanie |
Delené klimatizácie smú podľa nariadenia EU 517/2014 a kvôli zachovaniu záruky inštalovať a uvádzať do prevádzky iba certifikované odborné servisy.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124822555
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Split klimatizačné zariadenia |
| Pre priestorovú veličinu: | 16 m² |
| Funkcia kúrenia: | Áno |
| S diaľkovým ovládaním: | Áno |
| Maximálny chladiaci výkon: | 1 380 W |
| Maximálna hladina hluku: | 50 dB (A) |
| Časovač: | Áno |
| Ventilácia: | Áno |
| Čistenie vzduchu: | Nie |
| odvlhčovanie vzduchu: | Áno |
| Chladiaca technológia: | Vzduch-vzduch-technológia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 38,5 kg |
| Výška: | 25,5 cm |
| Šírka: | 70,0 cm |
| Hĺbka: | 19,0 cm |















