Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Royal Canin Kapsička pre psy Digestive Care Loaf 1 x 85 g

Č.výr. 1561489

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Mokré krmivo pre psov

Popis výrobku

Č.výr. 1561489

Royal Canin Digestive Care Loaf je kapsička v paštéte pre psy s citlivým trávením pre všetky veľkosti psov. Tráviace ťažkosti nie sú nič príjemné a dokážu potrápiť aj vášho psieho spoločníka. Strava obsahujúca vysoko kvalitné živiny prispieva nielen k pohode v črevách vášho psa, ale aj k jeho celkovej spokojnosti. Kapsička Royal Canin Digestive Care Loaf je vhodná pre psov všetkých veľkostí. Kapsičky pre psov boli testované v petcentre Royal Canin, obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a zmes prebiotík a vlákniny pre vyváženú črevnú mikroflóru, čo pomáha podporovať optimálnu kvalitu stolice. Spoločnosť Royal Canin vie, ako sú bielkoviny dôležité preto používa iba tie najkvalitnejšie z nich a prispôsobuje ich tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám vášho psa. Krmivo obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny, ktoré sú známe ako L.I.P., a rad prebiotík pre zdravú črevnú mikroflóru. Presne vyvážené rozpustné a nerozpustné druhy vlákniny, ktoré sú v kapsičke s lahodnou paštikouobsiahnuté, navyše obmedzujú fermentáciu a podporujú zdravý priechod črevami.

Okrem tejto lahodnej paštéty je program výživy Digestive Care dostupný aj vo forme chrumkavých granúl. Obe krmivá sú nutrične kompletné a navzájom sa dokonale dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako doplnok granúl? Prejdite na krmivo Royal Canin Digestive Care a presvedčte sa o výhodách vysoko kvalitných živín, ktorých vyváženosť zaisťuje optimálnu pohodu čriev a lepšie vstrebávanie.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore