Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kärcher Vysávač popola AD 4 Premium

Č.výr. 1130681

  • Dlhodobý sací výkon
  • Trieda energetickej účinnosti A+ (stupnica A+++ až D)
  • So špeciálnym príslušenstvom na použitie ako vysávača na suché nečistoty
Informácie o výrobku
119,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1130681

Kärcher vysávač popola a suchých nečistôt AD 4 Premium s triedou energetickej účinnosti A+ (stupnica A+++ až D) zaujme 600 W turbínou a filtrom na odpadový vzduch pre dlhotrvajúci saciu silu.

Integrovaný systém na čistenie filtra vyčistí stlačením tlačidla upchatý filter, takže sa sací výkon opätovne zvýši. Rýchle a pohodlné vyprázdnenie nádobky na nečistoty bez akéhokoľvek kontaktu s nečistotami zaisťuje 1-dielny filtračný systém (s robustným plochým skladacím filtrom a kovovým filtrom na hrubé nečistoty) a praktická rukoväť na nádobke. Okrem toho kvalitné nehorľavé materiály poskytujú maximálnu bezpečnosť pri vysávaní popola. Vďaka šikmej ručnej trubici je možné zvyšky popola komfortne a bez zvyšku vysať aj v rohoch a na ťažko prístupných miestach v krbe.

Vďaka podlahovej hubici na čistenie tvrdých plôch a kvalitným chrómovaným sacím trubiciam, ktoré sú súčasťou balenia, je možné vysávač AD 4 Premium použiť kdekoľvek ako plnohodnotný vysávač na suché nečistoty. Praktická je tiež možnosť uloženia kábla a užitočná podperná poloha sacej hadice alebo sacej trubice s podlahovou hubicou pri prerušení práce.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:600 W
Objem nádrže:17 l
Materiál nádrže:Kov
Dĺžka nasávacej hadice:1,7 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,2 kg
Výška:56,5 cm
Šírka:33,0 cm
Dĺžka:36,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore