Gardinia Garniža Europa pr. 19 mm, saténová strieborná 200 cm
Číslo výrobku 4239026Opis výrobku
Číslo výrobku 4239026
Nadčasová kovová garniža Gardinia Europa má priemer 19 mm a je dostupná v rôznych farbách a veľkostiach. Od dĺžky tyče 300 cm sú potrebné tri nosníky.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018243687
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Garniže |
| Farba: | Strieborná matná |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 514 g |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 1,9 cm |
| Hĺbka: | 1,9 cm |









