Gardinia Háčik na záclony Lugano, biela, 10 ks
Číslo výrobku 2603264Opis výrobku
Číslo výrobku 2603264
Gardinia háčik Lugano je vyrobený z plastu a je k dostaniu v rôznych farbách. Balenie obsahuje 10 kusov.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018058793
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Príslušenstvo |
| Priemer: | 28 mm |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8 g |
| Výška: | 3,3 cm |
| Šírka: | 1,2 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |







