Gardinia Stropný držiak Chicago pr. 20 mm biely
Číslo výrobku 1533413Opis výrobku
Číslo výrobku 1533413
Gardinia stropný držiak zo série Chicago je vyrobený z robustného kovu a disponuje kovovou montážnou platničkou. Držiak sa dodáva spolu s upevňovacím materiálom. Pomocou neho sa držiak bezpečne namontuje na strop. Vďaka otvorenému upnutiu tyče môžete pri použití garniže s vnútorným pojazdom potiahnuť záclonu od začiatku až do konca.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018343011
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Garniže |
| Priemer: | 20 mm |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 80 g |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šírka: | 21,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |











