Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardinia Tyč Chicago priemer 20 mm čierna 160 cm

Č.výr. 1533439

  • Design Made in Germany
  • Vynikajúca kvalita
  • Ponúka dekoratívne možnosti stvárnenia
Informácie o výrobku
15,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1533439

Vysokokvalitná tyč Gardinia štýlovej súpravy Chicago vyrobená z kovu má priemer 20 mm a je dostupná v rôznych dĺžkach a farbách.

Gardinia štýlové súpravy ponúkajú veľký výber kombinovateľných samostatných dielov. Na montáž kompletnej štýlovej súpravy budete potrebovať napr. jednu záclonovú tyč , dve dekoratívne koncovky, dva nástenné alebo stropné nosníky, ako aj záclonové krúžky. Na splnenie individuálnych nárokov sa pomocou spojok tyčí alebo rohových spojok, dvojitých držiakov a prídavných záclonových tyčí umožňujú nápadité riešenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Garniže
Dĺžka:160 cm
Priemer:20 mm
Materiál:Kov
Séria:Chicago
Farba:Čierny

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore