Gardinia Tyč New York pr. 12 mm, ušľachtilá oceľ, 160 cm
Číslo výrobku 1910017Opis výrobku
Číslo výrobku 1910017
S kvalitnou Gardinia štýlovou súpravou New York v módnej a elegantnej ušľachtilej ocele ozdobíte Vaše okno záclonami v aktuálnom trende. Vďaka malému priemeru 12 mm je záclonová tyč vhodná aj k upevneniu pomocou magnetov alebo svoriek.
Štýlové súpravy Gardinia ponúkajú veľkú škálu kombinovateľných prvkov. Pre montáž kompletnej štýlovej súpravy potrebujete napr. 1 záclonovú tyč, 2 dekoratívne koncovky, 2 nosníky na strop alebo stenu a záclonové krúžky. Pre individuálne nároky ponúka nápadité riešenie rôznej rohovej spojky, spojky tyčí, dvojité nosiče a dodatočné záclonové tyče.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018113010
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Garniže |
| Priemer: | 12 mm |
| Farba: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 282 g |
| Výška: | 1,2 cm |
| Šírka: | 160,1 cm |
| Hĺbka: | 1,2 cm |

















