Gardinia Záclonová súprava Isa nerezová 1 tyč s pojazdom pr. 20 mm, 160 cm
Číslo výrobku 2519056Opis výrobku
Číslo výrobku 2519056
Záclonová súprava Gardinia Isa s vnútor. pojazdom zaujme svojím jednoduchým nerezovým vzhľadom funkčnosťou kvalitným prevedením a praktickosťou. Obsahuje totiž všetok montážny materiál potrebný na upevnenie. Súčasťou balenia je 1 x záclonová tyč s pojazdom pr. 20 mm dĺžka 160 cm 2 x nástenný držiak 75 cm 2 x koncovka 6 x skrutka + hmoždinka 22 x klzák.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018364290
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Garniže |
| Priemer: | 20 mm |
| Farba: | Kefovaná ušľachtilá oceľ |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Materiál: | Kov |
| Prevedenie: | 1-koľajnička |
| Vyťahovateľné: | Nie je výsuvné |
| Max. Dĺžka: | 160 cm |
| Art der Gardinenstange: | Einzeln |
| Povrch/Povrch: | Matná |
| Počet nosníkov (kusov): | 2 ks |
| Dĺžka nosníka - vzdialenosť od steny: | 7,5 cm |
| Koncovky: | Valec |
| Vr. záclonových krúžkov: | Vr. záclonových krúžkov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,77 kg |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šírka: | 160,0 cm |
| Hĺbka: | 4,1 cm |













