Gardinia Záclonová tyč Európa strieborná 160 cm
Číslo výrobku 4238556Opis výrobku
Číslo výrobku 4238556
Zložením záclonovej tyče Európa 19 mm, stenových nosníkov, koncoviek a krúžkov si zostavíte záclonovú súpravu podľa svojich predstáv. Tyče sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a farebných prevedeniach.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018243670
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Garniže |
| Farba: | Strieborná matná |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 409 g |
| Výška: | 162,2 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Hĺbka: | 2,9 cm |











