Gardinia Záclonová tyč Európa strieborná 240 cm
Číslo výrobku 4238077Opis výrobku
Číslo výrobku 4238077
Zložením záclonovej tyče Európa 19 mm, stenových nosníkov, koncoviek a krúžkov si zostavíte záclonovú súpravu podľa svojich predstáv. Tyče sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a farebných prevedeniach.
Informácie o výrobcovi
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018243694
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Garniže |
| Farba: | Strieborná matná |
| Dĺžka: | 240 cm |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 621 g |
| Výška: | 2,40 m |
| Šírka: | 1,9 cm |
| Hĺbka: | 1,9 cm |











