Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Krížiky na dlaždice 4 mm Classic

Č.výr. 5102991

  • Na presné vyrovnanie dlaždíc
  • Z bieleho plastu
  • Veľkosť: 4 mm
Informácie o výrobku
2,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5102991

LUX-TOOLS krížiky na ukladanie dlaždíc 4 mm Classic sú spoľahliví pomocníci na zabezpečenie vzdialenosti pri presnom vyrovnaní dlaždíc. Zabraňujú skĺznutiu dlaždíc a navyše sa po dokončení nemusia odstrániť. S veľkosťou 4 mm je možná minimálna škára. Krížiky na dlaždice sú vyrobené z bieleho plastu. V jednom balení je 100 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dištančné krížiky na obklady
Rozsah použitia:Obkladačky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:57 g
Výška:6,6 cm
Šírka:12,9 cm
Dĺžka:3,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore