Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Rezačka na obklady 700 mm Professional

Č.výr. 5103114

  • S nastaviteľným uhlom
  • S rezným kotúčom zo spekaného karbidu
  • Dĺžka: 700 mm
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5103114

LUX-TOOLS rezačka na obklady Professional je profesionálom vo svojom odbore, ktorý bezpečne a presne prereže každú dlaždicu. Presvedčí vás svojou vysokou kvalitou, reznou silou a stabilitou. Maximálna dĺžka rezu je 700 mm a maximálna výška rezu 14 mm. Rezačka na obklady disponuje nastaviteľným uhlovým dorazom, a tak máte na výber rovné alebo diagonálne rezy. Podkladová doska z torzne pevnej ocele zaručí vysokú stabilitu. Rezný kotúč zo spekaného karbidu s priemerom 2,2 cm zaručí čisté rezy. Súčasťou dodávky je protišmyková podložka z penovej gumy.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Rezačka na dlaždice
Rozsah použitia:Obkladačky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,2 kg
Výška:27,7 cm
Šírka:96,3 cm
Dĺžka:21,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore